محل تبلیغات شما

گاهی دنیای به این بزرگی فقط با یک نفر پر می شود .به قول فرمایش سعدی علیه رحمه ما را در همه عالم بجز تو عزیز نیست » و تو ؛ ای عزیز ؛ جز تو کسی را در این جهان نه دارم و نه دوست دارم که بدارم ! اما افسوس که حکایت من و تو ؛ داستان ماه و خورشید است . داستان حسرت دیدار . 

به گمانم ؛ خدا هم نمی خواهد ما به هم برسیم شاید تنها دلیلش این باشد که اگر کنارم باشی ؛ دیگر هیچوقت ؛ هیچ چیزی از او نخواهم خواست ! و اما تو ای جان دل ⁦❣️⁩ ؛ یادت باشد که  مرا اینقدر نادیده نگیری و اینقدر روی همچون ماهت را از چشمانم هم نگیری که اگر اینطور باشد ؛  کم کم یادم می دهی چطور بی تو سر کردن را و تاب آوردن و عاشق نبودن را  . 

عزیز دل . بیا تا همچون باران ؛  مهر و محبت بر هم بباریم به امید جوانه زدن و شکوفایی گل عشق نه آنکه باران با ابر ببارد و من بی تو در فراق تو .

جان دل ؛ بیا و درمان دردهایم باش نه خود درد  بیا و  تنها دلیل حال خوبم باش نه بد حالیم . بیا و تنها آرزوی زندگیم باش و تنها آدم دنیایم.

تو که کنارم باشی ؛ حالم همیشه خوب است و هر چهار  فصل سال ؛ همیشه بهار و البته که سبز ! تو که باشی ؛ بهار می کنم جهان را .

خیال خام من ؛ حتی یک دم هم از یادت غافل نمی شود آنقدر که از خودم غافل و بی خود شده و مرا رها کرده در کوچه باغهای خاطراتت.

مخلص کلام که محبوب دلم ؛ من بی تو بودن را بلد نیستم ؛ بلد نیستم بی تو با خودم ؛ دلم و دنیایم چه کنم ؟! می دانی چرا ؟ چون تو یک نفر ؛ تمام دنیایم بودی و هستی و خواهی بود .دنیایی پر از یک نفر

مرگ یا زندگی ؟ مسأله این است ...

پنجشنبه.های.بی.تو

دنیایی.پر.از.یک.نفر

؛ ,تو ,هم ,یک ,بی ,بیا ,یک نفر ,بی تو ,باشی ؛ ,تو ؛ ,و تو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماراببخش امنیت و نشاط و شادی | پرسش مهر بیستم کار و فناوری ناحیه2